اقدام به ترک

اقدام به ترک

به نام خداوند بخشنده مهربان

امید وارم که حالتون خوب باشه.تصمیم گرفتم این مقاله را منتشر کنم شاید که عزیزی و دوستی این پیام من را در یافت کند و در جهت رهایی  و ترک سیگار اقدامی انجام دهد.

به نظر من  ما سیگاریها روحمان توسط یک موجود نا پیدا که من اسم آن را دیو درون میگذارم تسخیر شده است از نظر من این دیو کاملا واقعی می باشد و در ذهن تمام افراد سیگاری زندگی میکند و تمام افکار و عملکردهای یک فرد سیگاری را تحت تاثیر قرار میدهد.من بعدها در مورد این دیو واقعی بیشتر با شما صحبت میکنم.

ولی اکنون در مورد این که چرا بسیاری از سیگاریها با توجه به این که از سیگار کشیدن خود خسته شده اند و بسیاری از آنها تا حدودی از عواقب مصرف سیگار مواردی را میدانند ولی اقدام به ترک نمیکنند و اصلا بعضی افراد به آن هم فکر نمیکنند.

البته بسیاری از سیگاریها به نظر من به طور واقعی از عواقب مصرف سیگار چیزی نمیدانند یا اینکه نمیخواهند که بدانند.چون دانستن واقعی عوافب مصرف در افراد سیگاری باعث ایجاد ترس میشود و آنها در حقیقت از ایجاد این ترس در ذهن خود نگرانند.

در حقیقت دلیل اصلی آنکه افراد سیگاری اقدام به ترک نمیکنند وجود همین ترسهایی هست که آنها فکر میکنند با ترک سیگار باید بسیاری از لذتهای زندگی عادی خود را نیز ترک کنند.آنها میترسند که دیگر از مناسبتهای اجتماعی خود ،غذا خوردن،مسافرت رفتن و یا دیگر جاهایی که انها معمولا در آن مکانها سیگار میکشند نتوانند لدت ببرند .

در حقیقت آنها دچار یک سری از توهمات افکاری شدهاند که خود در به وجود آمدن آنها دخیل نیستند.در حقیقت این یکی از کارهای آن دیو پلید ذهن شما میباشد که شما با کشیدن سیگار خود باعث بوجود آمدن آن شده اید.

حال دوست عزیز امید وارم که صدای این دوست خود را بشنوی و آن را پیامی از جانب پروردگار خود بدانی و اینک تصمیم برای بهبودی خود و رهایی از بند دام نیکوتین بگیری.

البته دوست ندارم که شما در این باره خیلی احساساتی عمل کنید و به یک باره تصمیم به ترک بگیرید که معمولا این روش ترک سیگار به شکست منتهی میشود و شما بعد از مدتی به خاطر وجود آن دیو پلید ذهن به کشیدن سیگار روی می آورید.

حال خیلی هم نگران نباشید .بزودی به شما میگوییم که چگونه عمل بکنید تا این بار از شر دام نیکوتین و دیو پلید ذهنتان خلاص شوید.

دوستدار شما، داریوش قاضی مرادی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.